Kierowca C+E kontenery morskie

Rzepin

  • Polska
  • Międzynarodowy
  • Ciągnik z naczepą
  • CE
  • Kontenery morskie
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 10998

    Nasz klient to firma specjalizująca się w transporcie z użyciem kontenerów morskich. Każdego dnia na drogi państw Beneluxu wyjeżdżają setki ich ciężarówek,

    Firma zdecydowała się własnie na nową drogę i rozpoczęła działaność również na terenie Polski.

    Podejmiesz wyzwanie?!

    Obowiązki

    • Przerzut kontenerów morskich między portami: Rotterdam/Antwerpia/Hamburg a krajami Beneluksu

    Baza w Holandii: Rotterdam

    Baza w Polsce: Rzepin

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Prawo jazdy kat. C+E
    • Karta kierowcy
    • Kod 95

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Zarobki: pomiędzy 11000-14000 netto
    • Wypłata do 10-tego każdego miesiąca
    • Nowoczesne ciężarówki
    • Praca w systemi 6/3

    Agencja zatrudnienia wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 19299

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment RU

    +48798476673

    Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca C+E kontenery morskie

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!