Międzynarodowy kierowca C+E - transport towarów z wysokim poziomem bezpieczeństwa

Lommel

  • Belgia
  • Międzynarodowy
  • Firanka
  • CE
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 13940

    Dla naszego klienta zlokalizowanego w Lommel, w Belgii poszukujemy doświadczonych kierowców ciężarówek kategorii CE.

    Sprawdź naszą ofertę pracy!

    Baza: Lommel

    Obowiązki

    Czeka Cię zróżnicowana praca, polegająca na prowadzeniu naczepy typu "box" lub plandeki (mogą to być również kontenery zabezpieczone). Będziesz odpowiedzialny za zabezpieczenie ładunku, jednak załadunek i rozładunek zostaną wykonane przez kogoś innego. Przewozisz towary o dużej wartości dla różnych renomowanych firm, dlatego ważne jest, aby podchodzić do transportowanych towarów z odpowiednią ostrożnością.
    Te kontenery nie mogą być otwierane tak po prostu, są kontrolowane satelitarnie! Głównie będziesz jeździł w promieniu +/- 500 km od Lommel.

    Będziesz spał w ciężarówce od poniedziałku do piątku, a w czasie 45-godzinnej przerwy będziesz mieć zakwaterowanie. Twój dzień pracy rozpocznie się między 06:00 a 09:00 rano i może trwać od 10 do 15 godzin, co pozwoli na dokonanie 2-3 postojów dziennie.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/francuskiego (znajomość holenderskiego będzie dodatkowym atutem)
    • Prawo jazdy kategorii CE, karta kodu 95 oraz karta tachografu cyfrowego
    • Minimum rok doświadczenia jako kierowca kat. CE
    • Podstawowy certyfikat ADR
    • Oświadczenie o niekaralności
    • Własny samochód dojazdowy do/z pracy

    Oferujemy

    • Stawka godzinowa: € 14,1305 brutto
    • Bon na posiłki: € 3 / dzień
    • Umowa w Belgii
    • Tygodniowe płatności (ok. € 700- 900 netto)
    • Płatne dni urlopowe (21 dni w roku + 6 dni skróconego czasu pracy)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Liczba godzin tygodniowo: 50 - 55
    • Dodatek kilometrowy
    • Zakwaterowanie

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment

    +48322097010

    Aplikujesz na ofertę pracy: Międzynarodowy kierowca C+E - transport towarów z wysokim poziomem bezpieczeństwa

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!